Bramy, automatyka, szlabany, systemy alarmowe, telewizja przemysłowa Montaż i Serwis
działamy na terenie województwa mazowieckiego @ biuro@technobram.pl

Domofony, wideofony

Instalacje domofonowe są jednymi z najpopularniejszych i najbardziej podstawowych systemów zabezpieczeń. Trudno wyobrazić sobie bez nich współczesne bloki.

Profesjonalnie wykonana instalacja domofonu przez firmę TECHNOBRAM, pozwala na uniknięcie wizyt nieproszonych gości, zwiększyć bezpieczeństwo i higienę klatek schodowych, zapewnienie komunikacji. Najnowsze proponowane przez nas systemy zapewniają przesył dźwięku oraz obrazu w perfekcyjnej jakości, co jeszcze lepiej pozwoli Państwu zidentyfikować swoich gości.  

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami, TECHNOBRAM jest w stanie zaoferować Państwu instalację profesjonalnych systemów domofonowych w bardzo korzystnych cenach.

Wideodomofony oferują nową jakość bezpieczeństwa dla mieszkań i domów. Oprócz funkcji oferowanych przez domofon, czyli możliwości prowadzenia rozmowy z gościem i otwierania drzwi, monitor wideodomofonu daje w mieszkaniu przejrzysty obraz gościa stojącego przed kamerą umieszczoną w domofonie. Dzięki temu odwiedzający może być zidentyfikowany, zanim otworzymy drzwi.

Jak działamy
Kilka prostych zasad jakie mamy
Jakość
Dbamy o najwyższą jakość materiałów oraz stosowanych urządzeń - dzięki temu nasze montaże działają bezawaryjnie przez wiele lat.
Gwarancja
Wybierając naszą firmę masz pewność gwarancji na usługę i sprzęt. Działamy od wielu lat i nie znikniemy z runku.
Efektywność
Działamy sprawnie oraz terminowo. Doskonale wiemy, że dla Państwa ważny jest termin oddania gotowej usługi.
Atrakcyjne ceny
Nasza firma od lat współpracuje z renomowanymi dostawcami sprzętu, dzięki temu możemy zaoferować korzystne ceny na oferowane usługi.
Korzystamy z produktów renomowanych producentów
Co nas wyróżnia spośród innych?
01
Gwarancja najlepszych rozwiązań
02
Elastyczne podejście do potrzeb klienta
03
Szybkość realizacji usług
04
Kompleksowa obsługa
05
Serwis u klienta